Instalacje fotowoltaiczne

Integreen oferuje szyte na miarę i przemyślane instalacje fotowoltaiczne, które w optymalny sposób wpłyną na bilans energetyczny klienta znacznie obniżając koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa i generując realne oszczędności.

Misją Integreen jest znalezienie dla klienta optymalnego rozwiązania, które zasili jego biznes w tanią, czystą i bezpieczną energię oraz przeprowadzenie go przez cały proces inwestycyjny. Jesteśmy integratorem, który przeanalizuje potrzeby klienta, oceni jego bilans energetyczny, profil zużycia energii, sprawdzi dostawców i taryfy, z których korzysta firma oraz możliwość zainstalowania własnej elektrowni fotowoltaicznej. Na tej podstawie przygotowujemy kompleksowe rozwiązanie zaspokojenia potrzeb energetycznych danego przedsiębiorstwa. Oferujemy całościowe podejście i integrację różnorodnych rozwiązań dotyczących dostarczania, konsumpcji i produkcji zielonej energii, w których centrum znajduje się generowanie oszczędności. Znajdziemy optymalne rozwiązanie energetyczne dla każdego!

Unikalny program

Wyróżnia nas również unikalny program leasingu oferowanego wyłącznie przez Integreen, z najniższym na rynku wkładem własnym i najdłuższym okresem spłaty, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Więcej…

Wierzymy, że generacja energii we własnym zakresie za pośrednictwem instalacji fotowoltaicznych to rozwiązanie ekologiczne, opłacalne, nowoczesne i bezpieczne. Kierujemy się filozofią EKOlogicznie = EKOnomicznie.
Więcej…

Jeśli chcesz sprawdzić czy instalacja fotowoltaiczna przyniesie korzyści Twojej firmie i jakie rozwiązanie finansowe możemy Ci zaproponować
– skontaktuj się z nami!

 

 

 

Chcesz poznać szczegółową ofertę dla Twojej firmy i zacząć oszczędzać?
Skontaktuj się z nami!

Integreen Sp. z o.o.

ul. Rzymska 9
03-976 Warszawa
biuro@integreen.pl
NIP: 525 262 35 59

Wszelkie prawa zastrzeżone. INTEGREEN SP. Z O.O. © 2017
Projekt i realizacja CS Group
Skontaktuj się z nami